E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në të shumtën e rasteve, kombinimet e veshjeve janë ato që i ekspozon bukuroshja siç ka vepruar sot.
Afrona, plot stil në paraqitjen e fundit

Para së gjithash si një blogere, bukuroshja Afrona Dika përkundër faktit se krijon lajm me postimet në lidhje me Bleron, primare i ka ato si një blogere e modës.

Në të shumtën e rasteve, kombinimet e veshjeve janë ato që i ekspozon bukuroshja siç ka vepruar sot.

Në një fustan të shkurtër ngjyrë hiri dhe jakne të zezë lëkure, veshje të blera së fundmi, Afrona është komplimentuar nga ndjekësit në rrjete sociale.
Afrona, plot stil në paraqitjen e fundit

Publikuar: 19.08.2016 | 21:58
Lexuar: 431 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime