E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Wilson bëhet lojtari i katërt i të rinjve të Unitedit që largohet gjatë kësaj vere, pas Love, McNear dhe Januzajt.
Zyrtare: United largon në sulmues
James Wilson është huazuar te skuadra e Derby County

Manchester United ka njoftuar se ka huazuar sulmuesin e talentuar James Wilson te skuadra e Championship, Derby County.

Wilson bëhet lojtari i katërt i të rinjve të Unitedit që largohet gjatë kësaj vere, pas Love, McNear dhe Januzajt.

“Manchester United dhe Derby County kanë arritur marrëveshje për huazimin një vjeçar të sulmuesit James Wilson”, thuhet në njoftimin zyrtar të Unitedit.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:06
Lexuar: 319 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime