E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kurse, “Don Balon” raporton se klubi nga Vicente Calderon i është përgjigjur interesimit të Arsenalit për transferimin e mbrojtësit Jose Gimenez, duke kërkuar Sanchezin.
Lamtumirë Arsenal, Sanchez te klubi i madh nga La Liga
Atletico Madrid është i gatshëm ta transferojë sulmuesin e Arsenalit, Alexis Sanchez.

Reprezentuesi kilian është i pakënaqur në Emirates Stadium.

Dhe, ai mund të gjejë një skuadër të re në javët e fundit të afatit kalimtar të verës.

Kurse, “Don Balon” raporton se klubi nga Vicente Calderon i është përgjigjur interesimit të Arsenalit për transferimin e mbrojtësit Jose Gimenez, duke kërkuar Sanchezin.

Më herët gjatë verës Sanchez ishte përmendur edhe si objektiv i Juventusit.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:12
Lexuar: 348 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime