E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Raportohet se Thaçi në PSP do të paraqitet si dëshmitar për një rast që lidhet me publikimin e përgjimeve nga LSDM-ja vitin e kaluar, transmeton Alsat-M.
Thaçi nesër para Prokurorisë Speciale
Kryetari i Partisë Demokratike, Menduh Thaçi do të merret në pyetje informative në Prokurorinë Speciale Publike.

Raportohet se Thaçi në PSP do të paraqitet si dëshmitar për një rast që lidhet me publikimin e përgjimeve nga LSDM-ja vitin e kaluar, transmeton Alsat-M.

Të hënën bashkë me Thaçin para PSP-së duhet të flasin edhe Silvana Boneva nga VMRO-DPMNE-ja dhe Samka Ibrahimovski.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:18
Lexuar: 332 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime