E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mësohet se ka qenë anija e Forcës detare ajo që i ka dhënë ndihmë gomones.
Shpëton gomonia me 8 persona në ujërat e Karaburunit
8 persona që gjendeshin në një gomone në Karaburun kanë arritur që të mbërrijnë në portin e Vlorës, falë ndihmës së dhënë nga Forcat Detare.

Mësohet se ka qenë anija e Forcës detare ajo që i ka dhënë ndihmë gomones.

Gomonia ishte tre milje larg kepit të Gjuhëzës në Karaburun.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:20
Lexuar: 350 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime