E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jodie Gilmour, 22 vjeçe, ka publikuar disa foto të vetes duke mbajtur kartmonedha të prejres prej 50 sterlinash, si dhe duke treguar veturën e saj Audi me vlerë 35,000 sterlina në rrjetet sociale.
Vajza e shpërndarëses së drogës shfaq pasurinë në rrjet
Vajza e një shpërndarëseje droge në Gllasgou ka shfaqur pasurinë e saj që dyshohet se është arritur përmes parave të paligjshme të së mamasë.

Jodie Gilmour, 22 vjeçe, ka publikuar disa foto të vetes duke mbajtur kartmonedha të prejres prej 50 sterlinash, si dhe duke treguar veturën e saj Audi me vlerë 35,000 sterlina në rrjetet sociale.

Ajo tregoi gjithashtu disa palë atletesh të reja si dhe zbardhjen e dhëmbëve të saj të cilat së bashku kushtojnë 8,000 sterlina.

Mësohet se ajo shpenzon gjithashtu qindra paund më makinat e ruletave dhe mburret për fitimet e saj të mëdha në casino.

Mamaja e saj Shirley Gilmour, një spërndarëse drogë e dënuar, është akuzuar se shet valumë blu të rremë dhe vdekjeprurës për ata që kanë varësi të rëndë ndaj drogës.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:31
Lexuar: 412 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime