E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kishim nisur të dilnim bashkë dhe ajo më tha se kishte dy gjëra nga ato që kanë femrat. Nisa të hamendësoj dhe e gjeta shumë shpejt”.
Flet i dashuri i vajzës me dy vagina: Ja si është jeta seksuale
A do donit të dinit se si është jeta seksuale me një vajzë që ka dy vagina?

I dashuri i saj ka treguar për komentuesit në Reddit se si e zbuloi këtë.

“Kishim nisur të dilnim bashkë dhe ajo më tha se kishte dy gjëra nga ato që kanë femrat. Nisa të hamendësoj dhe e gjeta shumë shpejt”.

“Ishte një bisedë interesante”.

I pyetur se si u ndje kur e mësoi, ai thotë: “Ishte gallatë”.

Po a është seksi më ndryshe?

“Sigurisht, por sërish, të gjitha vaginat janë ndryshe”.

Një komentues e pyet se mos ndoshta ai ka dy penisë.

Të tjerë thonë nëse preferon dy vagina apo katër thithka.

Ai shpjegon se e dashura e tij mund të ngelet shtatzënë nga të dy vaginat dhe bën një sqarim anatomik: “Urina nuk vjen nga kanali vaginal”.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:37
Lexuar: 1115 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime