E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

El Marsque shkruan se Liverpooli mund ta parandalojë transferimin e Mustafit te Arsenali.
Liverpooli ndërhyn, do t’ia marrë Mustafin nga dora Arsenalit

Liverpooli po rrezikon Arsenalin dhe planet për transferimin e mbrojtësit shqiptar, Shkodran Mustafi.

El Marsque shkruan se Liverpooli mund ta parandalojë transferimin e Mustafit te Arsenali.

Liverpooli është në negociata të plota me Valencian për mundësinë që Gjermani të mos kalojë te Arsenali.

Mbetet të shihet çka do të ndodhë, por duket se Mustafi shihet si zgjidhja ideale e problemeve defensive të top klubeve evropiane.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:39
Lexuar: 428 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime