E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nëshkrimi 90 milionësh erdhi nga bankina dhe brenda tetë minutash shënoi golin vendimtar në fitoren e Juves ndaj Fiorentinës me rezultat 2-1.
Higuain i lumtur me golin, ka një dedikim për të
Gonzalo Higuain është shumë i lumtur për debutimin e tij, fitoren dhe golin, pas një debutimi ëndrrash me Juventusin në Serie A.

Nëshkrimi 90 milionësh erdhi nga bankina dhe brenda tetë minutash shënoi golin vendimtar në fitoren e Juves ndaj Fiorentinës me rezultat 2-1.

“Jam shumë i lumtur për debutimin tim, fitoren dhe golin”, tha ‘El Pipita’ për Mediaset Premium.

“Ne duhet të vazhdojmë kështu. Ishte shumë e rëndësishme për të filluar me një fitore. Ne kemi punuar shumë dhe fitorja ishte e merituar”.

“Shpresoj që të paguaj dashurinë e tifozëve me shumë gola. Dua të fitoj sa më shumë tituj të jetë e mundur, por ne jemi vetëm në fillim. Goli ia dedikoj të gjithë ata që kishin besim tek unë”, përfundoi Higuain.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:49
Lexuar: 414 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime