E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lajmin për sulmin e sjell Tetova1 nga burime brenda tifo grupit kuq e zi. Autobusi i Shkëndijës është gjuajtur me gjësende të forta si gurë, hekur dhe mermer. ”Ballistët” janë sulmuar por ata janë mirë, dhe tani janë në pritje që të kalojnë kufirin me Sërbinë.
Sulmohet në Sërbi autobusi i ”Ballistëve”
Është sulmuar autobusi i ”Ballistëve” në territorin serb deri sa ktheheshin nga qyteti i Gentit ku Shkëndija luajti me ekipin belg Gent, në kuadër të xhiros së katërt të kualifikimeve për Europa League.

Lajmin për sulmin e sjell Tetova1 nga burime brenda tifo grupit kuq e zi. Autobusi i Shkëndijës është gjuajtur me gjësende të forta si gurë, hekur dhe mermer. ”Ballistët” janë sulmuar por ata janë mirë, dhe tani janë në pritje që të kalojnë kufirin me Sërbinë.

Publikuar: 21.08.2016 | 16:51
Lexuar: 463 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime