E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Albumi i ri përfshinë 17 këngë mbresëlënëse, duke përfshirë edhe këngën e fundit “Make Me”.
Britney Spears zbulon detaje për albumin e ri
Britney Spears ka zbuluar më në fund disa detaje për albumin e saj të ardhshëm “Glory”.

Albumi i ri përfshinë 17 këngë mbresëlënëse, duke përfshirë edhe këngën e fundit “Make Me”.

Albumi gjithashtu përmban disa këngë që Britney i ka paralajmëruar si “Clumsy” dhe “Do You Wanna Come Over”.

“Glory” është vendosur të dalë më 16.

Publikuar: 21.08.2016 | 17:02
Lexuar: 446 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime