E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por të premten, ajo kishte lënë flokët e saj lirshëm dhe bashkëshortja e Kanye Ëest ka shijuar një pushim në Punta Mita në Meksikë me dy fëmijët e saj.
Kim Kardashian tregon gjoksin pa sytjena
Kim Kardashian ka xhiruar shoun e ri të familjes së saj Keeping Up With The Kardashians në Los Angelos për disa muaj më radhë në udhëtime.

Por të premten, ajo kishte lënë flokët e saj lirshëm dhe bashkëshortja e Kanye Ëest ka shijuar një pushim në Punta Mita në Meksikë me dy fëmijët e saj.

Dhe diva nuk gaboj as kësaj radhe kur kishte veshur një bluë të bardhë të lagësht pa sytjena dhe të brendshme të bardha derisa ndiqej nga grumbull njerëzish.
Kim Kardashian tregon gjoksin pa sytjena

Publikuar: 21.08.2016 | 17:04
Lexuar: 513 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime