E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhe 44 vjeqarja nuk gaboj as kësaj radhe kur ndau një foto të saj duke kthyer veten pas në Instagram.
Sofia Vergara kthen kohën prapa, duket më e re


Sofia Vergara është e njohur për bukurinë e saj rinore dhe figurën e pabesushme.

Dhe 44 vjeqarja nuk gaboj as kësaj radhe kur ndau një foto të saj duke kthyer veten pas në Instagram.

Më parë gjatë kësaj jave, aktorja ka folur për revistën People në lidhje me balancimin e punës dhe familjes, dhe ajo tha: Është shumë e vështirë që gratë të sipërmarrëse edhe më e vështirë së burrat, sepse kemi të bëjmë shumë më shumë".BS
Sofia Vergara kthen kohën prapa, duket më e re

Publikuar: 21.08.2016 | 17:07
Lexuar: 439 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime