E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Një ambulancë është thirrur në vendin e ngjarjes mirëpo më vonë u morr vesh se të përfshirët në aksident nuk pësuan lëndime serioze për tu trajtuar në spital. Leo, 41 vjeçar dhe Nina 24 vjeç ishin duke udhëtuar me një Mini Cooper tregojnë dëshmitarët.
Leonardo Di Caprio përfshihet në një aksident
Leonardo Di Caprio dhe e dashura e tij modele, Nina Agdal kanë pasur fat të shtunën mbrëma derisa janë përfshirë në një aksident trafikut në Hamptons.

Një ambulancë është thirrur në vendin e ngjarjes mirëpo më vonë u morr vesh se të përfshirët në aksident nuk pësuan lëndime serioze për tu trajtuar në spital. Leo, 41 vjeçar dhe Nina 24 vjeç ishin duke udhëtuar me një Mini Cooper tregojnë dëshmitarët.

Ndërkohë që mësohet se në momentin e aksidentit duke i dhënë makinës ishte një shok i tyre.

Publikuar: 21.08.2016 | 17:10
Lexuar: 474 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime