E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Përkundër paralajmërimeve të Vuçiqit se në një takim me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, do të ketë edhe politikanë nga Kosova, Faton Abdullahu, këshilltari i Kryeministrit Isa Mustafa, thotë se Kosova nuk ka në plan të zhvillojë një takim të llojit të tillë të paralajmëruar dhe për më shumë nuk ka ndonjë ftesë.
Kosova nuk merr pjesë në takimin Serbi-Shqipëri (Video)
Një takim të mundshëm ndërmjet politikanëve shqiptarë nga Kosova në Serb,i me kryeministrin e Serbisë, Aleksandar Vuçiq, e kanë mohuar vartësit e kryeministrit, Isa Mustafa.

Përkundër paralajmërimeve të Vuçiqit se në një takim me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, do të ketë edhe politikanë nga Kosova, Faton Abdullahu, këshilltari i Kryeministrit Isa Mustafa, thotë se Kosova nuk ka në plan të zhvillojë një takim të llojit të tillë të paralajmëruar dhe për më shumë nuk ka ndonjë ftesë.

Publikuar: 21.08.2016 | 17:16
Lexuar: 461 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime