E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shefi i diplomacisë greke në Shkup do të takohet me diplomatë të Maqedonisë, para të cilëve do të mbajë fjalim, ndërsa diplomatët pastaj do të mund të parashtrojnë pyetje.
Koxias të enjten në Shkup
Perspektiva evropiane e Maqedonisë do të jetë temë kryesore e bisedave të ministrit grek të Punëve të Jashtme, Nikos Koxias, i cili të enjten do ta vizitojë vendin tonë.

Shefi i diplomacisë greke në Shkup do të takohet me diplomatë të Maqedonisë, para të cilëve do të mbajë fjalim, ndërsa diplomatët pastaj do të mund të parashtrojnë pyetje.

Burime diplomatike informojnë se është caktuar edhe takim bilateral mes Koxiasit dhe ministrit të Punëve të Jashtme të Maqedonisë, Nikolla Poposki.

Ministri grek i Punëve të Jashtme, për herë të parë e vizitoi Maqedoninë vitin e kaluar në qershor.

Publikuar: 23.08.2016 | 10:22
Lexuar: 433 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime