E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas skandalit seksual që doli disa ditë më parë, Jemma mesa duket nuk i intereson shumë që njerëzit e kritikojnë, ndaj dhe ka vendosur ta tregojë ketë me një zhveshje në rrugë.
Jemma Lucy nga shtrati në rrugë

Jemma Lucy, ylli që ka më shumë tatuazhe në programin e MTV, është fotografuar mëngjesin e sotëm teksa ka dalë nga shtëpia për të hedhur mbeturinat me një palë të brendshme shumë transparente që i linin shumë pak vend imagjinatës.

Pas skandalit seksual që doli disa ditë më parë, Jemma mesa duket nuk i intereson shumë që njerëzit e kritikojnë, ndaj dhe ka vendosur ta tregojë ketë me një zhveshje në rrugë.
Jemma Lucy
Jemma Lucy
Jemma Lucy
Jemma Lucy
Jemma Lucy
Jemma Lucy
Jemma Lucy

Publikuar: 23.08.2016 | 11:57
Lexuar: 1035 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime