E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sandrine Gruda jo vetëm që është mbi 2 metra, por ka veshur edhe taka kur ka shkuar në pallatin presidencial për të marrë dekoratën.
Hollande, duket sikur është i ulur
Femra të gjata dhe burra të shkurtër… një kombinim që shpesh është interesant, por kjo kalon çdo lloj imagjinate për diferencën në gjatësi.

Sandrine Gruda jo vetëm që është mbi 2 metra, por ka veshur edhe taka kur ka shkuar në pallatin presidencial për të marrë dekoratën.

Në këtë mënyrë, ajo e ka vënë në siklet presidentin Francois Hollande gjatë momentin për t’ia vënë dekoratën Grudas

Duket si një fotografi e rregulluar me Photoshop, por jo! Përmasat e basketbollistes janë vërtet gjigante.
Hollande, duket sikur është i ulur

Publikuar: 23.08.2016 | 12:50
Lexuar: 585 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime