E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Çifti është fotografuar mbi një jaht me vlerë 85 milionë dollarë, ndërsa relaksohen në ujërat e Mesdheut.
Sara Sampaio në jahtin 85 milionë paund
Sara Sampaio, një prej modeleve të Victoria’s Secret po kalon disa ditë pushime në St Tropez së bashku me të dashurin e saj, Oliver Ripley.

Çifti është fotografuar mbi një jaht me vlerë 85 milionë dollarë, ndërsa relaksohen në ujërat e Mesdheut.

Sigurisht, me linjat e saj modelja portugeze duket tejet seksi. Na një jaht kaq luksoz e me një modele në krah zor se Oliver do ta harrojë këtë verë.
Sara Sampaio
Sara Sampaio
Sara Sampaio

Publikuar: 24.08.2016 | 13:45
Lexuar: 588 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime