E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dimitriev: NATO dhe BE-ja mbeten prioritet kryesor i politikės sė jashtme

Publikuar: 24.08.2016 | 16:00
Lexuar: 287 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime