E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ai ka fituar 1.376.494 den. duke luajtur Milioner Xhek Pot të Video Lotarinë e Maqedonisë.
Demiri, milioner i ri i Maqedonisë


Janë bërë 9 milioner në Maqedoni të cilët kanë fituar duke luajtur Milioner Xhek Pot të Video Lotarinë e Maqedonisë. Milioneri i 9 është shkupjani Demiri.

Ai ka fituar 1.376.494 den. duke luajtur Milioner Xhek Pot të Video Lotarinë e Maqedonisë.

Demiri ka sqaruar se ka fituar për herë të parë milionin nga lojërat e fatit. Ai është baba i tre fëmijëve dhe se mjetet ende nuk ka menduar si do ti shpenzoj.

Drejtori i Video Lotarisë së Maqedonisë Dane Kuzmanovski, tha se është i kënaqur për milionerët e ri të Maqedonisë, por që të ketë sa më shumë milioner, duhet sa më shumë qytetarë të luajnë Milion Xhek Pot të Video Lotarinë e Maqedonisë.

Video Lotaria e Maqedonisë përveç Milioner Xhek Pot ka në qarkullim edhe Mini Xhek Pot të cilat janë në vlerë prej 5.000 deri ne 10.000 denar.
Demiri, milioner i ri i Maqedonisë
Demiri, milioner i ri i Maqedonisë
Drejtori i Video Lotarisë së Maqedonisë Dane Kuzmanovski

Publikuar: 25.08.2016 | 11:44
Lexuar: 589 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime