E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sigurisht që nga fotot, ish-modelja duket shumë më e re se 36 vitet që mban mbi shpatulla.
Elisabetta Gregoraci mahnit me fizikun e saj (Fotot)
Elisabetta Gregoraci mahniti Mikonosin e Greqisë me fizikun e saj perfekt.

Bashkëshortja e Flavio Briatores kishte zgjedhur një bikini shumë të vogël për të treguar edhe më mirë format e saj.

Sigurisht që nga fotot, ish-modelja duket shumë më e re se 36 vitet që mban mbi shpatulla.
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci
Elisabetta Gregoraci

Publikuar: 25.08.2016 | 12:42
Lexuar: 488 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime