E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi 26-vjeçar u fotografua në një jaht luksoz, duke u treguar i përkushtuar ndaj vajzës së tij.
Balotelli, pushime me vajzën e vogël dhe dy brune misterioze (Fotot)
Nuk dihet se çfarë do të bëjë me karrierën e tij futbollistike, por Mario Balotelli duket se nuk e vret aspak mendjen për këtë.

Të martën, futbollisti që nuk i duhet Liverpulit, u pa duke shijuar pushimet në Kapri të Italisë së bashku me vajzën e tij të vogël Pia dhe me dy brune misterioze.

Sulmuesi 26-vjeçar u fotografua në një jaht luksoz, duke u treguar i përkushtuar ndaj vajzës së tij.

Mario Balotelli e ka vajzën me Rafaella Ficon. Atësinë nuk e pranoi deri në shkurtin e vitit të kaluar, kur testi i AND-së vërtetoi se Pia ishte në fakt fëmija e tij.
Balotelli, pushime me vajzën
Balotelli, pushime me vajzën

Publikuar: 25.08.2016 | 13:22
Lexuar: 509 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime