E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

35-vjeçarja u pa duke realizuar disa sete fotografike shumë të “nxehta”, në të cilat Kimi ekspozoi gjoksin me një bluzë të zezë komplet transparente .
Kim transparente dhe me mini-bikini (Foto)
Ka disa ditë që mburret me trupin e saj dhe Kim Kardashian po vazhdon ta bëjë këtë gjë në Puna Mita të Meksikës, aty ku po kalon disa ditë pushimi.

35-vjeçarja u pa duke realizuar disa sete fotografike shumë të “nxehta”, në të cilat Kimi ekspozoi gjoksin me një bluzë të zezë komplet transparente .

Jo vetëm kaq, ajo u pa edhe me një bluzë të bardhë të grisur, të përshtatur si pjesa e sipërme e një bikini. Ndërsa për pjesën e poshtme kishte zgjedhur një palë tanga të zeza.
Kim transparente dhe me mini-bikini
Kim transparente dhe me mini-bikini
Kim transparente dhe me mini-bikini
Kim transparente dhe me mini-bikini
Kim transparente dhe me mini-bikini
Kim transparente dhe me mini-bikini
Kim transparente dhe me mini-bikini

Publikuar: 25.08.2016 | 13:29
Lexuar: 1191 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime