E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dezinfektimi i jashtëzakonshëm terestik do të zbatohet me kërkesë të Ministrisë së Shëndetësisë, ndërsa në pajtim me konkludimin nga seanca e 59-të e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë.
Spërkatje kundër mushkonjave në rajonet e vërshuara
Nesër në periudhën prej orës 23 deri në orën dy pas mesnate Qyteti i Shkupit do të zbatojë dezinfektim të jashtëzakonshëm terestik (nga toka) kundër mushkonjave në territoret e përfshira nga vërshimet, respektivisht në vendbanimet Smilkovcë, Hasanbeg, Stajkovc, Ekonomia, Haraçina, Bërnjarci, Inxhikovë, Creshevë, Vinice, Kamnik dhe Çento.

Dezinfektimi i jashtëzakonshëm terestik do të zbatohet me kërkesë të Ministrisë së Shëndetësisë, ndërsa në pajtim me konkludimin nga seanca e 59-të e Qeverisë së Republikës së Maqedonisë.

Publikuar: 25.08.2016 | 15:38
Lexuar: 417 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime