E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

” Sound Vision Foundation, me bazë në Chicago është një organizatë islamike e marrëdhënieve publike dhe jofitimprurëse, dhe është novatore e fushatës.
Myslimanët: Hey ISIS, ju ta shpifni
Tabelat janë vendosur në Çikago dhe Phoenix me mesazhin goditës, “Hey ISIS, ju ta shpifni!”, si pjesë e fillimit të asaj që mund të jetë një fushatë kombëtare reklamuese për të lu潩瑰uar islamofobinë si dhe islamin radikal.

Billbordi, tregon deklaratën e shkruar , “Hej ISIS, ju ta shpifni “ të nënshkruar nga “#ActualMuslims.

” Sound Vision Foundation, me bazë në Chicago është një organizatë islamike e marrëdhënieve publike dhe jofitimprurëse, dhe është novatore e fushatës.

“Fqinjët tanë nuk e kuptojnë se myslimanët janë absolutisht kundër ISIS-it, tha imami Abdul Mujahid për CBS News.

Publikuar: 27.08.2016 | 17:54
Lexuar: 403 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime