E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rasti i fundit ku akuzoi rivalin nga La Liga se pati rrugë të lehtë deri tek triumfi në edicionin e kaluar të Ligës së Kampionëve është dëshmia më e re se mbrojtësi i Barcelonës nuk përton ta sulmojë ekipin e “Los Blancos”.
Pique - Real Madrid, lajm interesant
Gerard Pique është kritiku më i madh i Real Madridit.

Rasti i fundit ku akuzoi rivalin nga La Liga se pati rrugë të lehtë deri tek triumfi në edicionin e kaluar të Ligës së Kampionëve është dëshmia më e re se mbrojtësi i Barcelonës nuk përton ta sulmojë ekipin e “Los Blancos”.

E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” shkruan se përkundër paralajmërimeve, Pique nuk ndalet nga sulmet e tij ndaj Real Madridit, përcjell “Lajmi.net”.

Atij i janë përgjigjur Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane, por marrë parasysh karakterin e Piques, vështirë se do të ndalet.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:00
Lexuar: 502 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime