E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo stimulon detoksifikimin dhe eliminimin e toksinave dhe mbeturinave të tepërta nga trupi, duke lejuar thithjen e duhur të ushqyesve nga ushqimi.
Me këtë pije para gjumit, eliminoni dhjamin e barkut
Dhjami i barkut është konsideruar si dhjami më i vështirë për t’u eliminuar nga trupi si dhe shkaktar i shumë problemeve shëndetësore, të tilla si sëmundje kardiovaskulare, hipertension, diabet tip 2 dhe probleme me gjumin.

Për njerëzit të cilët nuk kanë mundësi të bëjnë aktivitet të rregullt fizik, kjo pije mund të jetë zgjidhje e përkryer, tranmseton "Zeri.info".

Ajo stimulon detoksifikimin dhe eliminimin e toksinave dhe mbeturinave të tepërta nga trupi, duke lejuar thithjen e duhur të ushqyesve nga ushqimi.

Gjithashtu, ajo do të mbrojë trupin nga efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe komponimet e tjera toksike që mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj.

Për ta përgatitur këtë pije, ju nevojitet gjysmë limoni, 1 kastravec, një tufë majdanoz, 1 lugë çaji xhenxhefil dhe 1/3 gotë ujë.

Përzieni mirë të gjithë përbërësit në një shtrydhëse frutash e perimesh.

E konsumoni çdo natë para se të flini dhe shumë shpejt do të vëreni rezultatet.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:12
Lexuar: 441 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime