E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

L’Equipe raporton se mbrojtësi brazilian mund të largohet nga Monaco para mbylljes së afatit kalimtar veror.
Fabinho te Manchester United?
Raportohet se Fabinho do të largohet nga Monaco për të kaluar te Manchester United.

L’Equipe raporton se mbrojtësi brazilian mund të largohet nga Monaco para mbylljes së afatit kalimtar veror.

Por, për ta transferuar atë, Manchester United duhet të paguajë hic më pak se 25 milionë funte.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:14
Lexuar: 383 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime