E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndërkohë për mbrojtësin nga Gostivari ka folur edhe trajneri i Valencias, Pako Ayestaran.
Mustafi rrugës për në Angli
Shkodran Mustafi sipas të gjitha gjasave do të largohet nga skuadra aktuale e tij Valencia.

Klubi spanjoll së fundmi nuk e ka përfshirë në skuadër për ndeshjen në udhëtim ndaj Eibarit.

Mediat angleze kanë shkruar që Mustafi është nisur për në Angli ku gjatë ditës së sotme do t’i kryej testet mjekësore me Arsenalin.

Ndërkohë për mbrojtësin nga Gostivari ka folur edhe trajneri i Valencias, Pako Ayestaran.

“Ne jemi duke punuar për ta mbyllur marrëveshjen, por nuk e di nëse do të kryhet gjithçka”.

“A do të nënshkruaj para mbylljes së transferimit me Arsenalin? “Jam 99% i sigurt që po”, deklaroi Pako Ayestaran.

Besohet se Mustafi do t’i bashkohet Arsenalit për një shumë rreth 35 milionë funte.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:18
Lexuar: 440 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime