E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Të tjera lokacione të nxehta? Përafërsisht 3 nga 4 persona kanë raportuar se kanë bërë seks në dush. 64% prej tyre e kanë shijuar seksin në veturë dhe 1 në 4 janë zhveshur në dhomën e pastrimit të rrobave.
Në shtëpi nuk është vetëm krevati për të bërë seks

Dëshironi ta mbani të “nxehtë” jetën seksuale? Atëherë duhet t’i shtoni pak risi – qoftë nëse është fjala për lëvizje të reja nën çarçafë, teknika tjera të paralojës apo vende tjera për ta kryer aktin. Ndër mënyrat më të mira për ta bërë këtë është të bëni seks në vende më eksituese sesa dhoma e gjumit.

Një anketim nga “Skyn Condoms” ka zbuluar se 8 nga 10 persona të moshave 18 deri në 34 vjet janë të kënaqur me jetën e tyre. Kjo, pjesërisht, mund të jetë për shkak se nuk janë të frikësuar të eksperimentojnë me vende të tjera.

78% e të anketuarve kanë raportuar se kanë kryer seks në dhomën e ndenjes.

Të tjera lokacione të nxehta? Përafërsisht 3 nga 4 persona kanë raportuar se kanë bërë seks në dush. 64% prej tyre e kanë shijuar seksin në veturë dhe 1 në 4 janë zhveshur në dhomën e pastrimit të rrobave.

Mund t’ju duket seksi, por seksi në plazh nuk është aq i mahnitshëm – apo komod- siç mund të mendoni. Kjo mund të jetë për shkak se vetëm 23% e të anketuarve kanë raportuar se kanë bërë seks në rërë.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:28
Lexuar: 652 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime