E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Koncerti është lajmëruar se do të mbahet në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, nga ora 18:00 deri në 24:00 dhe në skenë bashkë me të do të performojnë edhe Fatboy Slim e HONNE.
Pas Dua Lipës, Bebe Rexha performon në Tiranë


Një yll tjetër botëror do të vizitojë kryeqytetin shqiptar më 9 shtator. Pas Dua Lipës, Bebe Rexha është ajo që do të mbledhë sërish qindra njerëz në Sheshin Nënë Tereza, duke performuar për ta hitet e saj.

Koncerti është lajmëruar se do të mbahet në sheshin “Nënë Tereza” në Tiranë, nga ora 18:00 deri në 24:00 dhe në skenë bashkë me të do të performojnë edhe Fatboy Slim e HONNE.

Pak më parë Bebe ka postuar në profilin e saj të Instagramit posterin përkatës të koncertit dhe ka shkruar: “Shqipëri! Përgatitu! Tirana unë do performoj në 9 shtator!! Ju rujt zoti t’gjithve!”.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:33
Lexuar: 426 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime