E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Së bashku me mikeshën e saj ajo ka marrë një pozë sensuale, por me sa duket e ka tradhtuar bikini i saj, duke qenë se shkrepja ka kapur edhe zonët intime.
Sheila Haxhiraj zbulon “zogun”
Edhe pse ka zgjedhur të mos jetë aktive këtë verë në muzikë, Sheila ka ditur si t’i mbajë mbërthyer fansat e saj. Ditët e fundit këngëtarja ka sjellë disa foto ku shfaqet tejet seksi.

Ajo që na ra menjëherë në sy është kjo foto, ku ndryshe nga të tjerat, Sheila ka zbuluar më shumë sesa duhet.

Së bashku me mikeshën e saj ajo ka marrë një pozë sensuale, por me sa duket e ka tradhtuar bikini i saj, duke qenë se shkrepja ka kapur edhe zonët intime.

Më shumë sesa një incident, duket si një provokim nga ana e brunes seksi, që ka vendosur të joshë edhe kur nuk bëhet fjalë për një klip të ri.

Me linjat perfekte që gëzon, natyrisht që Sheila mund t’ia lejojë vetes edhe këtë ekspozim të tepruar.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:36
Lexuar: 485 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime