E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuroshja bionde bëri që të gjithë t’i kthenin kokat, teksa doli nga Manhattan's Bowery Hotel, me pamje të mahnitshme.
Vazhdon shkëlqimi i Ritës, mahnitëse në të zeza

Ajo shpesh sëhtë parë që të dalë me një veshje të rastësishme.

Por, Rita Ora është më se e aftë që t’i mahnitë të gjithë me pamjen e saj, teksa u paraqit në të zeza, në New York, transmeton Bota Sot.

Bukuroshja bionde bëri që të gjithë t’i kthenin kokat, teksa doli nga Manhattan's Bowery Hotel, me pamje të mahnitshme.

Rita mori gjithë vëmendjen, e veshur me një fustan të zi, të gjatë, që ekspozonte gjoksin dhe këmbët seksi.

Flokët i kishte të valëzuara dhe ishte grimuar. Dukej perfekt.
Vazhdon shkëlqimi i Ritës, mahnitëse në të zeza

Publikuar: 27.08.2016 | 18:40
Lexuar: 446 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime