E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ditën e premte, aktorja ka publikuar një fotografi të bërë gjatë xhirimeve të filmit të saj “Shades of Blue”. E veshur me rrobat e personazhit të cilin luan, ajo qëndron para një figure sipër së cilës shkruan “mbroni zemrën tuaj”.
Mesazh misterioz i JLO pas ndarjes me Smart
Jennifer Lopez ka publikuar një mesazh të rëndësishëm pas ndarjes nga Casper Smart. Për herë të parë, që pas lajmit që pushtoi mediat rozë për fundin e marrëdhënies së saj me të dashurin prej 5 vitesh, këngëtarja është rikthyer në llogarinë e saj të “Instagram”-it, duke këshilluar ndjekësit të saj “të mbrojnë zemrën e tyre”.

Ditën e premte, aktorja ka publikuar një fotografi të bërë gjatë xhirimeve të filmit të saj “Shades of Blue”. E veshur me rrobat e personazhit të cilin luan, ajo qëndron para një figure sipër së cilës shkruan “mbroni zemrën tuaj”.

Sipas thashethemeve JLO ka marrë vendimin për t’u ndarë nga i dashuri i saj pasi ai kishte refuzuar ta shoqëronte atë në një event bamirësie të mbajtur në Hamptons.

Publikuar: 27.08.2016 | 18:41
Lexuar: 487 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime