E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Kam qenë i dashuruar me të që kur isha 22 vjeç”, tha Drake menjëherë pasi Rihanna përfundoi performancën e saj në “MTV Video Music Awards”.
Drake zbulon lidhjen me RihanënDrake i ka zbuluar botës lidhjen e tij të përfolur me Rihanën. Këngëtari kanadez e puthi këngëtaren nga Barbadosi në momentin që po i dorëzonte çmimin “Michael Jackson Video Vanguard Award”, të dielën në mbrëmje.

“Kam qenë i dashuruar me të që kur isha 22 vjeç”, tha Drake menjëherë pasi Rihanna përfundoi performancën e saj në “MTV Video Music Awards”.

“Gjithmonë e kam ndjekur si shembull, edhe pse është më e vogël se unë. Është një legjendë e industrisë muzikore”, shtoi Drake para se ta puthte Rihanën, e cila u duk jashtëzakonisht e turpshme në ato momente.
Drake zbulon lidhjen me Rihanën
Drake zbulon lidhjen me Rihanën
Drake zbulon lidhjen me Rihanën

Publikuar: 29.08.2016 | 11:37
Lexuar: 450 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime