E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Beyonce udhëhoqi grupin me një fustan të mrekullueshëm të Francesco Scognamiglio. Ajo ishte e shoqëruar në tapetin e kuq edhe nga vajza e saj 4-vjeçare.
Kim, Beyonce dhe Nicki Minaj “përplasen” në “MTV VMA”

Të gjithë përuluni përpara mbretëreshave të formave: Beyonce, Kim Kardashian dhe Nicki Minaj. Kjo treshe tërhoqi vëmendjen në “MTV Video Music Awards” ditën e dielë, me veshjet e tyre të ngushta.

Beyonce udhëhoqi grupin me një fustan të mrekullueshëm të Francesco Scognamiglio. Ajo ishte e shoqëruar në tapetin e kuq edhe nga vajza e saj 4-vjeçare.

Ndërsa Kim Kardashian dhe Nicki Minaj kishin zgjedhur të mahnisnin me dekoltenë e tyre dhe me veshje gjysmëtransparente.

Publikuar: 29.08.2016 | 11:38
Lexuar: 414 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime