E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuroshja 25-vjeçare ka postuar edhe disa foto pasditen e së dielës, ku shfaqet e mahnitur në brigjet e Kretës.
Emily Ratajkowski e mahnitshme në brigjet e KretësEmily Ratajkowski vijon pushimet në Greqi, ndërsa llogaritë e saj në rrjetet sociale janë sigurisht më të vizituarat dhe fotot e saj më të pëlqyerat.

Bukuroshja 25-vjeçare ka postuar edhe disa foto pasditen e së dielës, ku shfaqet e mahnitshme në brigjet e Kretës.

Me bikini “Dolce & Gabbana”, Emily shfaq linjat perfekte.
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski

Publikuar: 29.08.2016 | 11:42
Lexuar: 492 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime