E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo kishte veshur një palë bikini pink, të vogël, që nxirrte në pah linjat e saj perfekte trupore.
Zara Holland festoi ditëlindjen e saj të 21-të


Ajo shkëlqyeshëm e humbi kurorën e Mis Britania e Madhe, pas një fitore në ekran në Love Island.

Por, Zara Holland nuk duket se merakosej për diçka, teksa goditi plazhin të dielën në Marbella, në Spanjë, transmeton bota Sot.

Ajo kishte veshur një palë bikini pink, të vogël, që nxirrte në pah linjat e saj trupore.

Bukuroshja festoi ditëlindjen e saj të 21-të në Kosta del Sol bashkë me familjen dhe në det dukej e mahnitshme, teksa ecte përgjatë bregdetit.
Zara Holland
Zara Holland
Zara Holland
Zara Holland

Publikuar: 29.08.2016 | 14:16
Lexuar: 484 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime