E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në rast të zbrazjeve elektrike, DPHM rekomandon kujdes më të madh, të mos qëndrohet në hapësirë të hapur, si dhe nën pemë.
Të enjten shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë e përforcuar


Të mërkurën nga fundi i ditës pritet rritje e vranësirave dhe reshje lokale afatshkurte me paraqitje të rrallë të bubullimave, kumtoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Të enjten pasdite pritet të ketë zhvillim të vranësirave jostabile të përcjellura me reshje vërshuese, bubullima dhe erë të përforcuar, në disa vende në formë të motit të keq.

Në rast të zbrazjeve elektrike, DPHM rekomandon kujdes më të madh, të mos qëndrohet në hapësirë të hapur, si dhe nën pemë.(mia)

Publikuar: 29.08.2016 | 16:24
Lexuar: 411 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime