E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo është 40-vjeçe dhe në Majami ka treguar se vitet janë thjesht numra.
Diane Kruger shijon beqarinëAjo i dha fund lidhjes 10 vjeçare me Joshua Jackson këtë korrik, ndërsa fundjavën që lamë pas, Diane Kruger i ka treguar ish-të dashurit të saj se çfarë ai ka humbur.

Ajo është 40-vjeçe dhe në Majami ka treguar se vitet janë thjesht numra.

Aktorja Diane Kruger mbante veshur rroba banjo të kuqe, të cilat i tregonin më së miri linjat e saj. Diane, tashmë është 40-vjeçe dhe është vetëm...
Diane Kruger
Diane Kruger
Diane Kruger
Diane Kruger
Diane Kruger
Diane Kruger

Publikuar: 30.08.2016 | 12:37
Lexuar: 479 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime