E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Tamara Ecclestone u pa dukej shijuar plazhin, me vajzën e saj 2 vjeçare Sophia, me të cilën dukej shumë e lumtur, transmeton Bota Sot.
Tamara shijon plazhin me vajzën
Tamara ka qenë duke shijuar pushimet, duke qëndruar me motrën e saj Petra Stunt, në Los Angeles.

Tamara Ecclestone u pa dukej shijuar plazhin, me vajzën e saj 2 vjeçare Sophia, me të cilën dukej shumë e lumtur.

32 vjeçarja dukej e mahnitshme, e veshur me një palë bikini të zeza.

Ajo u pa mjaft e lumtur teksa po ecte në plazh bashkë me vajzën.
Tamara shijon plazhin me vajzën
Tamara shijon plazhin me vajzën
Tamara shijon plazhin me vajzën
Tamara shijon plazhin me vajzën

Publikuar: 30.08.2016 | 14:45
Lexuar: 558 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime