E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

35-vjeçarja kishte dalë për një darkë me bashkëshortin e saj Kanye West.
Edhe Kim habitet me gjoksin e saj
Është mbretëresha e modës së rrugës dhe Kim Kardashian e vërtetoi edhe një herë këtë gjë duke tërhequr vëmendjen mbrëmjen e së hënës në Nju Jork.

35-vjeçarja kishte dalë për një darkë me bashkëshortin e saj Kanye West.

Me pantallona xhinse të bardha, të shkurtra dhe të ngushta, Kimi vuri theksin te këmbët e saj të tonifikuara. Sigurisht që në pjesën e sipërme nuk mungonte dekolteja e hapur, që i tregonte paksa edhe reçipetat.
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian
Kim Kardashian

Publikuar: 30.08.2016 | 14:59
Lexuar: 604 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime