E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

34-vjeçarja duket në formë fantastike ndërsa në jetën private po kalon disa luhatje.
Aida Yespica shijon pushimet dhe të dashurit
Modelja venezueliane, Aida Yespica, e cila ka edhe një fëmijë me mbrojtësin italian, Matteo Ferrari, nuk i reflekton aspak vitet që ka mbi supe.

34-vjeçarja duket në formë fantastike ndërsa në jetën private po kalon disa luhatje.

Historia me milionerin Roger Jenkins duket se ka marrë fund për të, ndërsa së fundi është shfaqur në krahët e një mashkulli misterioz në Majemi.

Yespica ka hequr dorë nga puna në televizion pasi po shijon pushimet në disa nga plazhet më të bukur të planetit dhe duket e largët koha kur ajo do të kthehet sërish në ekranin italian.
Aida Yespica
Aida Yespica
Aida Yespica

Publikuar: 31.08.2016 | 13:30
Lexuar: 532 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime