E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Halla ime e ėmbėl vuajti nė heshtje

Publikuar: 31.08.2016 | 16:57
Lexuar: 1531 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Lena (21/12/2016 19:30:02) Nė grua e guximshme Qe ju ka ndihmuar te gjithve

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime