E premte, 23.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Takimi i liderėve vazhdon pa VMRO-DPMNE-ne, Gruevski: Do t'i pranojmė tė gjitha vendimet e partive tjera

Publikuar: 31.08.2016 | 18:38
Lexuar: 211 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime