E hënë, 19.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zhbogar, siç është paralajmëruar, do të takohet edhe me kryetarin e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Trajko Veljanovski.
Zhbogar merr funksionin shef i Delegacionit të BE-së në Maqedoni

Shefi i sapoemrëuar i Delegacionit të Bashkimit Evropian në Maqedoni, Samuel Zhbogar sot do t'ia dorëzojë letrat kredenciale presidentit të Maqedonisë, Gjorgje Ivanov.

Zhbogar, siç është paralajmëruar, do të takohet edhe me kryetarin e Kuvendit të Republikës së Maqedonisë, Trajko Veljanovski.

Samuel Zhbogar vjen në vend të euroambasadorit Aivo Orav.

Publikuar: 02.09.2016 | 12:11
Lexuar: 409 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime