E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Opozita pro-serbe, pro-ruse, po e shfrytėzon kėtė ēėshtje ashtu qė opozita jonė ėshtė duke ia bėrė njė argatė tė mirė Serbisė dhe Rusisė eventualisht me mujt Malin e Zi me qit nė dy guje dhe me pengu rrugėn nė NATO”, ka thėnė ai.

Publikuar: 02.09.2016 | 13:55
Lexuar: 395 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime