E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Është e lehtë të kuptohet pse fansat kanë kaq shumë dëshirë për të bërë foto apo marrë një autograf nga bukuroshet e pasarelave.
Yjet e “Sport Illustrated” në ishullin Coney
Çdo vit revista e njohur amerikane “Sport Illustrated” i dedikon një numër të veçantë kostumeve të banjos. Dhe si çdo vit, ky festival tërheq vëmendjen e publikut, sepse këto kostume i veshin modelet më të njohura në planet.

Është e lehtë të kuptohet pse fansat kanë kaq shumë dëshirë për të bërë foto apo marrë një autograf nga bukuroshet e pasarelave.

Për këtë arsye, “Sport Illustrated” organizon festivalin me fansat, pasi të gjithë kanë mundësi të dëfrehen. Këtë verë ky event është organizuar në ishullin Coney, me pjesëmarrjen e Barbara Palvin, Samantha Hoopes, Hannah Ferguson apo Nina Agdal.

Publikuar: 02.09.2016 | 14:26
Lexuar: 622 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime