E hënë, 1.05.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zhbogar: BE-ja me padurim pret qė tė tejkalohet kriza politike

Publikuar: 02.09.2016 | 14:39
Lexuar: 214 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime